UA RU EN PL
ДОВІДКОВІ ТЕЛЕФОНИ

Київ: +38 044 592-68-78
Стрий: +067 89 1-00-00
Львів, Івано-Франківськ,
Хмельницький, Кременчук
усі контакти та розклад

Інформація для пацієнтівНейрохірург зі США Люк Томич

Команда нейрохірургів зі США консультуватиме пацієнтів з пухлинами головного мозку у Києві

Важлива новина для пацієнтів, у яких було діагностовано пухлину головного мозку !!!

22 вересня 2018 року в Міжнародному центрі нейрохірургії (м. Київ) безкоштовно будуть вести прийом пацієнтів нейрохірурги зі Сполучених Штатів Америки: Люк Томич (Luke Tomycz) та Джон Форбс (John Forbes). Окрім консультування заплановано спільне виконання операцій на головному мозку з українськими нейрохірургами. Приїзд американських колег відбувається за підтримки міжнародної організації RAZOM for Ukraine.

Це вже четвертий подібний візит доктора Люка Томича. Попередні відбулися в 2016, 2017 та навесні 2018 року. Всього за час попередніх візитів проконсультовано близько 500 пацієнтів, спільно виконано 50 оперативних втручань. Зокрема, під контролем Люка Томича були успішно проведені оперативні втручання з приводу: пухлин основи черепа, гіпофіза, задньої черепної ямки, внутрішньо мозкові пухлини, внутрішньошлуночкові пухлини, а також пухлини стовбура головного мозку. Слід також відмітити, що завдяки підтримці організації RAZOM частині неплатоспроможних пацієнтів було повністю, або частково профінансовано вартість витратних матеріалів, що використовувалися під час виконаних операцій.

Всього Люк Томич та Джон Форбс планують провести в Україні 2 тижні, тому всіх, хто потребує допомоги, ми запрошуємо записатися на консультацію.

Люк Томич – випускник Массачусетського технологічного інституту (Massachusetts Institute of Technology), закінчив медичну школу Мічіганського університету (Michigan Medical School), проходив резидентуру з нейрохірургії в Університеті Вандербілта (Vanderbilt University) та Дитячому Госпіталі міста Сієтл (Seattle Children's Hospital). Окрім основної роботи в США, здійснив багато волонтерських візитів до Еквадору, Гондурасу, Кенії, де лікував хворих з тяжкою нейрохірургічною патологією. На даний час працює нейрохірургом у госпіталі при Рутгерському університеті (Нью Джерсі, США). В 2017 році за підтримку української нейрохірургії був нагороджений медаллю Верховної Ради України.

Джон Форбс, колега доктора Томича, що спеціалізується на мінінвазивних операціях на головному мозку, зокрема на пухлинах гіпофіза та основи черепа.

ЯК ПОТРАПИТИ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ДО СПЕЦІАЛІСТІВ ЗІ США?

Крок 1. Зателефонувати за одним із указаних номерів: +38 (068) 369 14 07, +38 (093) 945-48-75 та записатися на консультацію до одного з нейрохірургів нашого центру, що спеціалізуються на пухлинах головного мозку.

Крок 2. Обов’язкова консультація нейрохірургом нашого центру, під час якої буде встановлено чи складність Вашого діагнозу потребує консультації спеціалістів зі США. Після цього вас буде внесено в список пацієнтів, які потребують консультації американських нейрохірургів. Хочемо відмітити, що цей візит буде присвячений саме пухлинам головного мозку.

Крок 3. Якщо Вас запросили на консультацію Люка Томича та Джона Форбса, будь ласка, майте при собі всі необхідні медичні документи, такі як:

  • знімки МРТ головного мозку (плівка + диск) з контрастним підсиленням та заключення до них (виконані не давніше, як за 6 місяців до консультації).
  • всі попередні знімки МРТ, КТ, заключення, виписки, результати гістологічного дослідження, якщо у вас такі є у наявності.
  • паспорт громадянина України (пацієнта та всіх, хто його супроводжує).

Орієнтовна дата Вашої консультації – 22 вересня 2018 року. У випадку її зміни ми повідомимо вас за вказаним Вами номером телефону.

Консультації будуть проводитися за адресою:

Міжнародного центру нейрохірургії:
Київ, вул. Липська 11, метро Арсенальна,
Центральний госпіталь ВМУ СБУ (2 поверх).

Для входу на територію госпіталю обов’язково мати з собою паспорт громадянина України.


З повагою,
команда нейрохірургів
Міжнародного центру нейрохірургії


#менінгіома #пухлинаголовногомозку #аденомагіпофіза #опухольголовногомозга #менингиома #нейрохірург #нейрохірургія #нейрохирург #нейрохирургия #центрнейрохірургії #центрнейрохирургии