UA RU EN PL
ДОВІДКОВІ ТЕЛЕФОНИ

Київ: +38 044 592-68-78
Стрий: +067 89 1-00-00
Львів, Івано-Франківськ,
Хмельницький, Кременчук
усі контакти та розклад

Інформація для пацієнтівНейрохірург зі США Люк Томич

Американський нейрохірург знову консультуватиме в МЦНХ

З 16 травня до 16 червня 2017 року Міжнародний центр повторно відвідає американський нейрохірург Люк Томич. Пан Томич безкоштовно консультуватиме дорослих та дітей з нейрохірургічною патологією, заплановано також проведення ряду оперативних втручань. Доктор Томич відвідає центральну клініку МЦНХ (м. Київ) та Західноукраїнську філію (м. Стрий, Львівська область).

Протягом минулого його візиту, що відбувся в серпні 2016 року було проконсультовано більше 50 пацієнтів та успішно виконано 5 надскладних оперативних втручань на головному мозку.

Більш детальну інформацію можна отримати зателефонувавши за телефоном: +380631331836 або написавши листа на електронну пошту: ikurilets@gmail.com, вказавши в темі листа: “візит Люка Томича”, а в тексті - ваше прізвище, ім’я, вік, скарги, діагноз (якщо відомо) та контактний телефон. Як тільки буде узгоджено точну дату приїзду пана Томича, ми повідомимо вам про це. Вам також повідомлять про обстеженння, які необхідно буде пройти перед консультацією, щоб вона була максимально корисною.

Про Люка Томича

Люк Томич (Luke Tomycz) - нейрохірург, що займається лікуванням хворих з пухлинами головного мозку, аневризмами, судинними мальформаціями, гідроцефалією, патологією хребта та спинного мозку у дорослих та дітей.

Народився в США, але має українське походження. Виріс у сім’ї українців і тому вільно володіє українською мовою. Навчання розпочав у Масачусетському Технологічному Інституті (Massachusetts Institute of Technology), де вивчав біологію та хімічну інженерію. Потім вивчав медицину в медичній школі Мічіганського університету (Michigan Medical School). Після закінчення медичної школи провів виснажливих 8 років, вивчаючи нейрохірургію спочатку в Університеті Вандербілта (Vanderbilt University), пізніше в Дитячому Госпіталі міста Сієтл (Seattle Children's Hospital).

Основними напрямками діяльності обрав дитячу та ендоваскулярну нейрохірургію. За час своєї кар’єри, окрім основної роботи в США, здійснив багато волонтерських візитів до таких країн, як Еквадор, Гондурас, Кенія, де займався лікуванням хворих з тяжкою нейрохірургічною патологією. На даний час працює нейрохірургом у місті Остін (Техас, США).