UA RU EN PL
ДОВІДКОВІ ТЕЛЕФОНИ

Київ: +38 044 592-68-78
Стрий: +067 89 1-00-00
Львів, Івано-Франківськ,
Хмельницький, Кременчук
усі контакти та розклад

Інформація для пацієнтівНейрохірург зі США Люк Томич

Команда нейрохірургів з Нью Йорка (США) безкоштовно консультуватиме у Міжнародному центрі нейрохірургії (Київ)

Важлива новина для пацієнтів, що мають пухлину головного мозку, судинну патологію мозку, епілепсію, гідроцефалію тощо.

З 2 березня 2018 року в Міжнародному центрі нейрохірургії (м. Київ) безкоштовно будуть вести прийом пацієнтів нейрохірурги зі Сполучених Штатів Америки: Люк Томич (Luke Tomycz) та Майкл Коуен (Michael Cohen). Окрім консультування заплановано спільне виконання операцій на головному мозку з українськими нейрохірургами. Приїзд американських колег відбувається за підтримки міжнародної організації RAZOM for Ukraine та особисто президента організації Марії Сороки, що взяла на себе фінансові витрати пов’язані з візитом.

Це вже третій подібний візит доктора Люка Томича. Попередні відбулися в 2016 та 2017 роках. Всього за час попередніх візитів проконсультовано близько 400 пацієнтів, спільно виконано 40 оперативних втручань. Зокрема, під контролем Люка Томича успішно видалені пухлини основи черепа, задньої черепної ямки, внутрішньомозкові та внутрішньошлуночкові пухлини, здійснені оперативні втручання з приводу нечутливої до ліків епілепсії, аневризм головного мозку. Слід також відмітити, що завдяки підтримці організації RAZOM частині неплатоспроможних пацієнтів було повністю, або частково профінансовано вартість витратних матеріалів, що використовувалися під час виконаних операцій.

Завдяки такому міжнародному співробітництву та власне візитам Люка Томича вдалося відчутно покращити якість лікування українських пацієнтів з патологією головного мозку. Налагоджено консультування складних клінічних випадків через Інтернет з американськими спеціалістами.

Всього Люк Томич та Майкл Коуен планують провести в Україні 4 тижні, тому всіх, хто потребує допомоги, ми запрошуємо записатися на консультацію. Навіть, якщо це не буде операція, у Вас буде можливість безкоштовно отримати корисну пораду та альтернативну думку. В складних клінічних випадках ми надішлемо ваші дані до США для додаткової консультації нейроонколога, нейрорадіолога чи нейрогістолога.

Люк Томич – випускник Массачусетського технологічного інституту (Massachusetts Institute of Technology), закінчив медичну школу Мічіганського університету (Michigan Medical School), проходив резидентуру з нейрохірургії в Університеті Вандербілта (Vanderbilt University) та Дитячому Госпіталі міста Сієтл (Seattle Children's Hospital). Окрім основної роботи в США, здійснив багато волонтерських візитів до Еквадору, Гондурасу, Кенії, де лікував хворих з тяжкою нейрохірургічною патологією. На даний час працює нейрохірургом у Нью Джерсі (США).

Люк Томич та Майкл Коуен спеціалізуються на хірургічному лікуванні:

  • пухлин головного та спинного мозку
  • гідроцефалії
  • судинних захворювань головного мозку (аневризми, АВМ)

Запис на консультацію проводиться за телефонами:
+38 (044) 592-90-79, +38 (068) 369-14-07, +38 (093) 945-48-75.

Адреса Міжнародного центру нейрохірургії:

Київ, вул. Липська 11, метро Арсенальна,
Центральний госпіталь ВМУ СБУ (2 поверх).

Для входу на територію госпіталю обов’язково мати з собою паспорт громадянина України.


З повагою,
команда нейрохірургів
Міжнародного центру нейрохірургії