UA RU EN PL
ДОВІДКОВІ ТЕЛЕФОНИ

Київ: +38 044 592-68-78
Стрий: +067 89 1-00-00
Львів, Івано-Франківськ,
Хмельницький, Кременчук
усі контакти та розклад

Інформація для пацієнтівНейрохірург зі США Люк Томич

Американський нейрохірург допоміг прооперувати вже 10 українських пацієнтів зі складними пухлинами головного мозку

З 17 травня до 2 вересня 2017 року в Міжнародному центрі нейрохірургії (м. Київ) безкоштовно консультує пацієнтів та допомагає у виконанні операцій нейрохірург зі США, Люк Томич. Це вже його другий подібний візит в Україну. Попередній відбувся в серпні 2016 року. На даний час спільно з українськими нейрохірургами центру виконано вже 10 складних нейрохірургічних втручань на різних ділянках мозку. Зокрема, під контролем Люка Томича успішно видалені пухлини основи черепа, задньої черепної ямки, внутрішньомозкові та внутрішньошлуночкові пухлини, здійснено оперативне втручання з приводу нечутливої до ліків епілепсії. Окрім того, безкоштовно проконсультовано більше 100 пацієнтів. Завдяки Люку Томичу вдалося підняти якість надання нейрохірургічної допомоги українським хворим на принципово новий рівень.

Всього Люк Томич планує провести в Україні 3 місяці, тому всіх, хто потребує допомоги, ми запрошуємо записатися на консультацію. Навіть, якщо це не буде операція, у Вас буде можливість безкоштовно отримати корисну пораду та альтернативну думку. В складних клінічних випадках ми надішлемо ваші дані до США для додаткової консультації нейроонколога, нейрорадіолога чи нейрогістолога.

Люк Томич – випускник Масачусетського Технологічного Інституту (Massachusetts Institute of Technology), закінчив медичну школу Мічіганського університету (Michigan Medical School), проходив резидентуру з нейрохірургії в Університеті Вандербілта (Vanderbilt University) та Дитячому Госпіталі міста Сієтл (Seattle Children's Hospital). Окрім основної роботи в США, здійснив багато волонтерських візитів до Еквадору, Гондурасу, Кенії, де лікував хворих з тяжкою нейрохірургічною патологією. На даний час працює нейрохірургом у місті Остін (Техас, США).

Люк Томич спеціалізується на хірургічному лікуванні:

  • пухлин головного та спинного мозку
  • гідроцефалії
  • судинних захворювань головного мозку (аневризми, АВМ)

Запис на консультацію проводиться в робочі дні
з 10:00 до 16:00 за телефоном:
+38 (093) 945-48-75.

Адреса Міжнародного центру нейрохірургії:

Київ, вул. Липська 11, метро Арсенальна,
Центральний госпіталь ВМУ СБУ (2 поверх).

Для входу на територію госпіталю мати з собою паспорт або інший документ, що посвідчує особу.


З повагою,
команда нейрохірургів
Міжнародного центру нейрохірургії