UA RU EN PL
ДОВІДКОВІ ТЕЛЕФОНИ

Київ: +38 068 369 14 07
+38 044 592 68 78

Стрий: +067 89 1-00-00
Львів, Івано-Франківськ
усі контакти та розклад

Про клінікуЧому хворі обирають саме нас?

1. Основним принципом роботи клініки є надання найсучасніших та найбільш ефективних медичних послуг, що визнані в світі «золотими стандартами». З самого заснування ми працюємо лише за принципами доказової медицини.

2. Лікарі центру – це висококваліфіковані професіонали, що постійно покращують свої навики, регулярно проходячи стажування в клініках Євросоюзу, США та Канади.

3. У такій галузі, як нейрохірургія, «Міжнародний центр нейрохірургії» є найкраще оснащеною клінікою в Україні.

4. Центр веде пряме, реальне співробітництво з провідними компаніями та клініками Євросоюзу та США. У складних клінічних випадках до лікування залучаються спеціалісти з Великобританії, США, Канади, Іспанії, Польші.

5. Міжнароний центр нейрохірургії на відміну від інших клінік концентрує свої зусилля для виконання складних операцій, багато з яких в нашій країні виконуються тільки в цій клініці.

6. Клініка є активним борцем з непотрібними оперативними втручаннями, що дають результати аналогічні консервативному лікуванню.

7. Клініка працює по принципу доступності для широких верств населення та утримує помірні ціни на свої медичні послуги. Ми застосовуємо строгий відбір пацієнтів на оперативне втручання, вважаючи його застосування останньою та крайньою мірою.

8. Клініка постійно намагається бути ближчою до всіх пацієнтів, що потребують її допомоги. Саме з цією метою ми постійно відкриваємо нові консультативні пункти та філіали в багатьох містах України, де ви зможете отримати кваліфіковану консультацію лікаря Міжнародного центру нейрохірургії, не витрачаючи зусиль та коштів на поїздку до Києва.

9. Міжнародний центр нейрохірургії є одним з найкращих місць для роботи, навчання та підвищення кваліфікації лікарів. У клініці регулярно проходять стажування лікарі зі всієї України та близького зарубіжжя.

10. Ми впевнені у якості наданих нами послуг, саме тому, після проведеного оперативного втручання, при потребі, лікарі Міжнародного центру нейрохірургії здійснюють довічне безоплатне консультування оперованих нами хворих.